Recenze Giro

Giro Jag SF red

Ověřený zákazník Bike-Eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. března 2017

Zakoupeno v Bike-Eshop.cz

• V tomto počasí jsem vyzkoušel jen krátce. Nebylo by objektivní nyní hodnotit. První dojem - asi dobré -

Zašlu po do června.

Přidáno: 13. dubna 2016

Zakoupeno v Kolokram.cz

• příjemný materiál
  • dobře sedí
  • kupováno pro ženu - velikost úplně nesedí, jsou šité na širší ruku, vycpávka na dlani bych potřebovala víc do dlaně
  • chybí "poutka" na snadné sundání
  • slabší vycpávka

Bohužel nenašla jsem nikde rozměry rukavic, a pro ženu je lepší vyzkoušet v obchodě a být si 100 % jistá i typem rukavic (né jen značkou). Rukavice jsou jinak příjemné, toto je slabší provedení, za tuto cenu bych ale koupila příště jiné, víc vycpané a s poutky na rychlé a snadné sundání.

Giro RUMBLE VR Black/glowing red 2019

Giro Bravo LF white/black

Giro Bravo LF white/black

Ověřený zákazník SPOKE.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. května 2015

(naposledy upraveno 2. května 2015)

Zakoupeno v SPOKE.cz

• kvalita

Giro Slingshot 13/14

Giro Slingshot 13/14

Ověřený zákazník HAPPY SPORT Ověřený zákazník

Přidáno: 18. února 2015

Zakoupeno v HAPPY SPORT

Ve skutečnosti barva trochu tmavší než na obrázku, ale jinak super, synovi skvěle sedí.

Ověřený zákazník Progress Cycle Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2014

Zakoupeno v Progress Cycle

• Kvalita

Výbava od Giro. Přilba, tretry a teď rukavice.
Rukavice zatím v pořádku, dobrá kvalita materiálu i zpracování.

retros1 retros1

Přidáno: 27. září 2013

• Cena / kvalita
  • Gelová vrstva
  • Pohodlí
  • Froté u palce
  • Vychytávka na sundavání z ruky
  • Momentálně nic dalšího

Zdravím uživatele, kteří koukají na recenze k tomuto produktu. Rukavice jsem kupoval v internetovém obchodě přesně před týdnem, dnes jsem si je byl vyzvednout na pobočce u nás ve městě. Hned jsem vyrazil na vyjížďku, nějakých 60 km a jdu se podělit o pocity. Kupoval jsem velikost S, protože mám ruce menší, trochu jsem se bál, že budu potřebovat M, ale nakonec jsem s volbou spokojen. Rukavice padnou akorát. S koupí jsem tedy po první vyjížďce velmi spokojen. Dnes svítilo sluníčko, teplota řekl bych kolem 15 °C a na ruce mi zima nebyla. Myslím si že pokud se ochladí na 10 °C, tak už to bude horší. Toto jsou ideální rukavice na jarní / podzimní část sezony. Gelová vystýlka je poměrně tenká a pokud chcete větší gelovou vrstvu tak určete pokoukněte po jiném modelu. Mě osobně menší množství nevadilo, ani po těch 60 km mě dlaně od řídítek netlačili, takže v tomto ohledu spokojenost. Další nezbytnost, kterou u rukavic požaduji je froté část na hřbetu rukavice, vhodná na utírání potu z čela. Tyto rukavice froté část mají, takže jedině plus. Možná škoda, že nemají nějakou vychytávku pro sundavání rukavic z ruky, ale s tím jsem počítal a dokážu to oželet. Za tuto cenu jsou super. Nemůžu úplně objektivně vyplnit dotazník ohledně tvarové a barevné stálosti, protože mám rukavice 1 den, ale raději se o dojmy podělím nyní, než za půl roku.

Ověřený zákazník CYKLOPLUS Ověřený zákazník

Přidáno: 16. září 2013

Zakoupeno v CYKLOPLUS

• Supr rukavice
  • Pohodlné
  • Gelové výstelky

Super rukavice, na trhu se vyskytuje spousta rukavice za podobné peníze ale tyto si myslím nabízí bezvadný poměr cena/ výkon. Příjemné jsou i gelové výstelky.

Giro Bravo Jr SF highlight-yellow/black

Giro Bravo Jr SF highlight-yellow/black